Rregullore

Go down

Rregullore

Post by owner on Sat May 10, 2008 9:04 am

Rregullat e Forumit

Regjistrimi nė kėtė forum ėshtė falas! Sidoqoftė ju duhet ti pėrmbaheni tė tėra rregulloreve tė vėna nga webmasteri. Nėqoftėse ju i pranoni kushtet, ju lutem shikoni kutinė 'Unė Pranoj' dhe klikoni nė butonin 'Register'.

Megjithatė administratorėt dhe moderatorėt e Forumit do tė pėrpiqen tė mbajnė tė gjitha mesazhet e pakėndshme tė ketij forumi, ėshtė njė gjė e pamundshme pėr ne tė shikojmė cdo mesazh. Tė gjitha mesazhet shprehin kėndvėshtrimet e autorit, dhe vetėm autori dhe vetėm ai ėshtė i pėrgjigjshėm pėr cdo pėrmbajtje mesazhi.

Duke rėnė dakord me kėto rregulla, ju tashmė e dini qė ju nuk duhet tė postoni asnjė mesazh qė ėshtė jashtė teme, vulgar, sharje, racizėm, presione tė llojeve tė ndryshėm dhe gjithashtu mosbindja juaj ndaj rregullores nė cdo nėn-forum pėrkatės.

Adminėt e Shqiperiaime.net rezervojnė tė drejtėn pėr tė lėvizur, redaktuar, hequr, mbyllur, fshirė pėr c'farėdo lloj arsyeje.
avatar
owner
Admin
Admin

Posts : 3
Join date : 2008-05-08
Age : 30

Dices rolls
Roleplay Game:
5/5  (5/5)

View user profile http://shqiperiaime.ace.st

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum