Jo ne shqipri

Go down

Jo ne shqipri

Post by Mandi on Mon May 19, 2008 1:50 pm

Nje grua nuk e maj men se ku jetonte kishte lind gjithsej 31 kalmoj dhe kishte hy ne librin e rekordeve gines !!! I lumt Razz Kishte lind i kalamo qe ne moshen 15 vjece Mendojeni pak 31 kalamoj ti rrojn le te themi Smile

Mandi

Posts : 26
Join date : 2008-05-19

View user profile

Back to top Go down

Ke Bo 30 Boj 31 :D

Post by AGENT^_^SMITH on Mon May 26, 2008 6:50 pm

o problemi ktu per mu ska qen me i bo po me i majt re ahhahahahhahaha po stha si i mate men emrat e 30 kalamojve ajo:

AGENT^_^SMITH
Admin
Admin

Posts : 32
Join date : 2008-05-15

View user profile

Back to top Go down

Si i mbante mend emrat !!!

Post by Mandi on Tue May 27, 2008 5:13 am

Lale i kishte vo numra jo emra edhe i dite kshu 1,2,3,4,5,6,7,8... lol

Mandi

Posts : 26
Join date : 2008-05-19

View user profile

Back to top Go down

Re: Jo ne shqipri

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum