Lojtari i ri Flamini Milan

Go down

Lojtari i ri Flamini Milan

Post by AGENT^_^SMITH on Sat May 24, 2008 1:09 pm

Kuq e zit te milanit moren lojtarin e ri te arsenalit Flamini
Kushtimi i tij qe 0 kontrat ne skadenc me klubin e Arenalit:
Milan Vazhdon te kerkoj Ronaldinho Sevchenko Eto'o Drogba Adebayor Zambrota Frey Disa nga kto lojtar vitin 2008-2009 mund te veshin bluzen e milanit sezonin e ri:
ne ikje Cafu dhe Serginho mbyllen karreren e tyre tek milan Ne shitje Gilardino Tek Fjorentina Per 15 Miljon Euro

AGENT^_^SMITH
Admin
Admin

Posts : 32
Join date : 2008-05-15

View user profile

Back to top Go down

Milan

Post by AGENT^_^SMITH on Fri Jun 06, 2008 5:50 pm

Milan Bleu Lojtarin Italjan Te Barcelones Zambrota Per 8,5 Miljon euro:Gjithashtu Mori Lojtarin e Genoves Me 7 Miljon Euro Dhe Abiatin Nga Atletiko Madrid:Milani Behet Klubi Italian Me Me Shum Nenshtetas Italian Ne Fush 16 Italian Dhe 6 Ne Formacionin Baze

AGENT^_^SMITH
Admin
Admin

Posts : 32
Join date : 2008-05-15

View user profile

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum