Vdekja Dritan Hoxhes

Go down

Vdekja Dritan Hoxhes

Post by AGENT^_^SMITH on Mon May 26, 2008 3:45 am

Thuhet Qe Ne Makinen E Dritan Hoxhes Ka Qen Dhe Nje Femer E Cila Ishte Dashnorja E Tij Ka Vdekur Dhe Ajo Por Sherbimet Segrete Shqiptare Se Kan Dhen Ket Lajm Per Ndjesen E Familjes Se Tij:

AGENT^_^SMITH
Admin
Admin

Posts : 32
Join date : 2008-05-15

View user profile

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum