Marinaret

Go down

Marinaret

Post by AGENT^_^SMITH on Wed May 28, 2008 12:21 pm

Ushtrria Marine:Kapiteni mer ushtaret dhe niset per nje udhtim te gjat,kapiteni per ti ber qefin ne seks atyre ben nje vrim ne banje dhe i thot ushtareve sa her te doni do futeni aty dhe beni seks,iken njeri futet e kur del gjith qef o sa mir ishte aty ngjate sikur ben seks real
kapiteni i thot mund te hysh sa her te duash gjith javen te henen qe vjen te takon ty me nejt nga ana tjeter Very Happy

AGENT^_^SMITH
Admin
Admin

Posts : 32
Join date : 2008-05-15

View user profile

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum