Vrasje Shqiptarit Ne Itali

Go down

Vrasje Shqiptarit Ne Itali

Post by AGENT^_^SMITH on Thu May 29, 2008 6:35 am

Nje Imprenditor Italian Qellon me pistolet shqiptarin qe sapo kishte dal nga banesa e tij 4 her 1 plum ishte fatal qe e godet ne shtyllen kurrizore ne veshka 1 ne krah dhe 2 te tjer ne pulp te kemes
Policia Italiane me ne fund identifikon Shqiptarin simas komunes te Tiranes ky person kishte ndrruar mbiemrin e tij me te gjyshes nga ana nenes Emri i tij real ishte vladimir Muharremi Nga mamurrasi ket e ben te ditur Kunati i tij qe sapo mer vesh iken ne vend ngjarje.Vladimiri ishte i martuar dhe gruaja ishte shtatzane 7 muajshe.
Ngushellimet tona familjes te Vladimir Muharremit

AGENT^_^SMITH
Admin
Admin

Posts : 32
Join date : 2008-05-15

View user profile

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum