Termet i forte ne Greqi

Go down

Termet i forte ne Greqi

Post by Dorina on Sun Jun 08, 2008 12:28 pm

Nje termet i fort i shkalles 6.5 balle rihter eshte ndjer sot rreth ores 14:00 ne Greqi. Epiqendra e termetit ka qene 50 km larg Patres. Lekundjet jane ndjere edhe ne Shqiperine e jugut e te mesme. Pasojat e termetit ne Greqi kane qene 2 te vdekur e 15 te plagosur nder te cilet ka qene dhe nje vajze 9 vjecare shqiptare e cila ka mbijetuar.

Dorina

Posts : 2
Join date : 2008-05-18

View user profile

Back to top Go down

Re: Termet i forte ne Greqi

Post by owner on Tue Jun 10, 2008 4:19 pm

a vdekshin tgjith greket Razz
avatar
owner
Admin
Admin

Posts : 3
Join date : 2008-05-08
Age : 30

Dices rolls
Roleplay Game:
5/5  (5/5)

View user profile http://shqiperiaime.ace.st

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum