Europiani 2008

Go down

Europiani 2008

Post by AGENT^_^SMITH on Mon Jun 09, 2008 3:24 pm

Kampjonet E Botes Italia Humin Shum Keq Me Hollanden E Van Basten 3 Me 0,Italia Ndeshjen E Par Skishte Humb Kurr Ne Historin E Vet,Humbi Mbas 35 Vjetesh Me Hollanden Ne 35 Vjet Jan Takuar 9 Her 6 Fitore Te Italis 2 Barazime Dhe Humja E Soteshme 3 Me 0.
Ne Rastin E Golit Te Par Te Hollandes Gaboi Guardalinja Ishte Pozicion Jasht Loje Pastaj Hollanda Ne Kunder Sulm Realizoj 2 golat e tjer.Italia Rrezikon Kualifikimin!!

AGENT^_^SMITH
Admin
Admin

Posts : 32
Join date : 2008-05-15

View user profile

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum