Ishte Viti....Kur Ndodhi Cfar?

Go down

Ishte Viti....Kur Ndodhi Cfar?

Post by AGENT^_^SMITH on Wed Jun 11, 2008 4:27 pm

1: Vdes 1 Nga Papat Me Te Dashur Giovanni XXIII Angelo Giuseppe Roncalli:Lindi Ne Vitin 1881
2: Sandro Lopopolo Boksieri Bares Behet Kampion Bote Ne Peshat Super Te Lehta
3: Alcatraz Ne Baia Te San Franciscos,Mbyllet Burgu Me I Madh i Historise
4: Milan Per Her Te Par Con Kupen E Kampjoneve Ne Itali Milan Munden Benfiken Finalja Angli
5: JF.Kennedy A Dallas Nga Shum Mistere,Vritet Presidenti Amerikan
6: Hakeem Olajuwon Lind Ne Lagos,Nigjeri 1 Nga Kampionet Me Te Medhenj Te NBA
7: Otto E Mezzo Del 1 Nga Filamt Me Te Medhenj Italian Rregjizor Federico Fellini,Me Mastroianni Dhe Cardinale: Kto Ndodhen Ne Vitet 1963

AGENT^_^SMITH
Admin
Admin

Posts : 32
Join date : 2008-05-15

View user profile

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum