Erdha Erdha Erdha Edhe Un un jam Mandi ose ne chat me nick killer_shijaksi

Go down

Kur Do Ikesh :)

Post by AGENT^_^SMITH on Sun Jun 01, 2008 3:25 pm

Mir se na erdhe mandi Smile

AGENT^_^SMITH
Admin
Admin

Posts : 32
Join date : 2008-05-15

View user profile

Back to top Go down

Erdha Erdha Erdha Edhe Un un jam Mandi ose ne chat me nick killer_shijaksi

Post by Mandi on Mon May 19, 2008 12:49 pm

Hey gjith ju Un jom Mandi Flas ng pc-ja dhe banoj ne dr !!! Me ne fund u rregjistrOva edhe un !!! Nejse Ne chat hy ne nick KiLLeR_Shijaksi !!! Kom edhe shum gjona te tjera po do ju a them me von Very Happy Very Happy Very Happy

Mandi

Posts : 26
Join date : 2008-05-19

View user profile

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum